VASI Group Companies

Hakkımızda

Tasarım, Ürün Geliştirme, İmalat ve İhracat

Grup şirketlerinden VASİ, tasarım, ürün geliştirme ve ihracat süreçlerini yürütmekte olup İstanbul Esenyurt’ta yerleşiktir.

DÖNSA-İstanbul, grubun ana üretim tesisi olup Istanbul Esenyurt’da 10.000 m2’lik bir alan üzerinde faaliyet göstermektedir.

DÖNSA-Yozgat, Mayıs 2020 itibari ile faaliyetine başlamıştır. İç Anadolu Bölgesi, Yozgat Yerköy Organize Sanayi bölgesinde, 20.000 m2’lik alan üzerine kurulmuş olan tesis, 12.000 m2’lik kapalı alana sahiptir.

Diğer grup şirketleri INSPIRIT, ACTIVETIME ve DEMSA farklı alanlarda faaliyet yürütmektedir.

30 Yılı Aşkın Deneyim ve Uzmanlık

VASİ gücünü, paydaşları ile işbirliği anlayışıyla çorap tasarımı ve ürün geliştirme süreçlerini gerçekleştiren ilham verici ekibiyle birlikte edinmiş olduğu 30 yılı aşkın deneyimden almaktadır.

Çorap üreticisi olarak sahip olduğumuz teknik ekipman ve teknolojinin, gerçekleştirdiğimiz operasyonlar üzerinde önemli etkisi vardır. Buna bağlı olarak, mekanik ve teknolojik yönden çağa ayak uydurmak; profesyonel alanda yaratıcılık, inovasyon ve sürdürülebilirlik adına vazgeçilmezdir. VASİ’yi cazip kılan ve Türkiye’deki rekabetçi çorap üretim şirketleri arasında yer almasını sağlayan temel unsur; tüm bu özelliklere sahip olmasıdır.

İz Bırakmama

BM Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri ve Kalkınma Programı (UNDP) ‘ye göre, “2030 Gündemi hiç kimsenin geride kalmadığı” bir dünyanın yaratılması hedeflenmektedir. Bu hedefler ve dönüşümlerden biride “Dördüncü Sanayi Devrimi”dir. BM Genel Kurulunun 73. Oturumunun alt başlıklarından biri olarak, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı Yöneticisi Achim Steiner “Hastalık Mı, Tedavi Mi? Teknolojik Devrim Çağında Hiç Kimsenin Geride Kalmaması” konusuna değinmiştir.

Çorap üreticisi olarak VASİ, “Teknolojik Devrimler Çağı”nın gerisinde kalmayı tercih etmemiştir. Bu nedenle teknolojik gelişim ve çağa ayak uydurma, VASİ için önceliktir.

KİLOMETRE TAŞLARI / Yapım Aşamasında...